Jak si užít sex

09:01

Video obsahuje explicitní a vulgární výrazy a záběry

Jak si užít sex

Jak si to nejen v posteli udělat o něco lepší? Masturbace nám přináší příjemné pocity a také poznání vlastního těla. To, co se nám líbí, můžeme využít při sexu s partnerem / partnerkou. Sex nám také může zpříjemnit či ozvláštnit celá řada sexuálních pomůcek, ale i různé kinky a fetiše. Pokud souhlasí všichni zúčastnění, představivosti se meze nekladou. Ale nezapomeňte, že v Česku je sex legální až od 15 let.

Materiály ke stažení

3 listů

BOZP sexuální výchovy

Můžete tomu říkat sexuální výchova, výchova ke zdraví nebo vztahová či společenská výchova, taky biologie. Pravdou je, že témata sexuální výchovy obsahují kousek od každého a ještě něco navíc. Jak k tomuto tématu přistupovat v hodině? To vám napoví tato metodika.
Střední škola
Člověk a společnost
Výchova ke zdraví

Metodický list: Sex může být fajn

Cílem tohoto listu je nabídnout žákům prostor pro zamyšlení a diskuzi nad tématem sexu. Žáci budou pracovat ve skupinách, budou potřebovat volné papíry a běžné psací potřeby. Tento list slouží jako metodický podklad pro vyučující.
Střední škola
Člověk a společnost
Výchova ke zdraví

Metodický list: Na Záchodcích

Tento pracovní list je doprovodným materiálem seriálu Na záchodcích – nabízí základní informace o tom, jak se seriálem můžete pracovat. Najdete zde doplňující informace k tématům, přehled dílů s tématy a obecné poznámky k použití příslušných metodických listů.
Střední škola
Člověk a společnost

Mohlo by vás také zajímat

Sociální komunikace

Lidská osobnost

Vývoj člověka

ČT edu nejsou pouze videa

988

pořadů

Každý měsíc
přibývají na ČT edu
desítky nových
materiálů
pro
vaši výuku

Probíhá načítání