Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

O vzdělávání

Stupeň vzdělání

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 8

Jak zvládnout nástup do 1. třídy

25:47

Jak zvládnout nástup do 1. třídy

Hana Splavcová, odbornice na předškolní vzdělávání, popíše, jak se připravit na jedno z nejdůležitějších období života dítěte. Co všechno dítě čeká a jak to nejlépe společně zvládnout?

Jak správně držet tužku

24:08

Jak správně držet tužku

Hana Havlínová, odbornice na vzdělávání na 1. stupni z Národního pedagogického institutu, vysvětlí, jak procvičovat ruku pro správný rozvoj grafomotoriky, jak držet tužku, a to i pro leváky.

Jak podpořit dětskou zvídavost

25:40

Jak podpořit dětskou zvídavost

Jak podpořit dětskou zvídavost pomocí bádání, přiblíží odbornice na badatelskou metodu Hana Svobodová ze vzdělávacího spolku Tereza.

Co připravit dítěti do školy aneb zdravá svačina

25:17

Co připravit dítěti do školy aneb zdravá svačina

Stravovací poradkyně Barbora Burgerová přiblíží, jaké by měly být stravovací návyky dětí. Co by měly děti jíst a pít, kolik a kdy by to měly jíst? Jak by měla vypadat zdravá svačina?

Výuka dějepisu

24:57

Výuka dějepisu

Lektor a středoškolský pedagog Jan Dušek poradí, jaké jsou cesty, aby úroveň dějepisu, zejména vyučování novodobých dějin, byla lepší.

Jak učit venku

25:02

Jak učit venku

Justina Danišová, metodička ze vzdělávacího centra Tereza, představí metody, jak učit venku. Jak se vybavit ven, co tam dělat a jak žáky vzdělávat.

Osobnostní typy dětí

24:59

Osobnostní typy dětí

Pochopte své děti a zjistěte vše o osobnostních typech. Proč je důležité pochopit, že každé dítě je jiné? A jak zjistím, jaký typ osobnosti je mé dítě? Jak typ osobnosti ovlivňuje jejich chování? Hostem pořadu je psycholožka Šárka Miková.

Jak na cizí jazyky

25:47

Jak na cizí jazyky

Odborníci na vzdělávání vám poradí, jak na cizí jazyky. Kdy s výukou cizích jazyků začít? A s jakými pomůckami a jakou správnou metodou, aby výuka byla efektivní? V Kabinetu poradí didaktičky Národního pedagogického institutu Jitka Tůmová a Veronika Sováková.

Probíhá načítání