Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

UčíTelka

Stupeň vzdělání

Vybrat

Předměty

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 354

UčíTelka (2. třída): Den a noc

25:36

UčíTelka (2. třída): Den a noc

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 2. ročníku podívat, jak se střídá den a noc. Vysvětlíme si, ve kterých měsících je více světla a kdy nám naopak venku světlo ubývá. Také si procvičíme orientaci v kalendáři.

UčíTelka (2. třída): Letní louka

21:52

UčíTelka (2. třída): Letní louka

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 2. ročníku podívat na letní louku. Seznámíme se s nejmenšími obyvateli louky z říše hmyzu. Ukážeme si luční kvítí a povíme si, jak nám může být užitečné. Také si připomeneme některé pranostiky a zjistíme, co je to Noc svatojánská.

UčíTelka (1. třída): V lese

26:21

UčíTelka (1. třída): V lese

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 1. ročníku podívat, jak to vypadá v lese. Ukážeme si rostliny a stromy, které rostou v našich lesích a seznámíme se s živočichy, kteří se v nich vyskytují. Na závěr se naučíme, jak vyrobit medvídka z ručníku.

UčíTelka (2. třída): Léto v zahradě

23:12

UčíTelka (2. třída): Léto v zahradě

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 2. ročníku podívat, jak vypadá takové léto v zahradě. Na začátku si hrou procvičíme paměť a pak si ukážeme, co všechno lze na zahradě vypěstovat. Také si prozradíme, jaké vitamíny jsou v ovoci i v zelenině.

UčíTelka (1. třída): louka

28:25

UčíTelka (1. třída): louka

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 1. ročníku podívat na louku. Ukážeme si, co vše na louce roste, a naučíme se jednotlivé květiny pojmenovat. Také se seznámíme s živočichy, které zde můžeme potkat, a podíváme se na průběh vzniku motýla. Na závěr si vyrobíme vlastní lezoucí housenku.

UčíTelka (2. třída): Letní počasí

22:42

UčíTelka (2. třída): Letní počasí

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 2. ročníku naučit něco o letním počasí. Jak poznáme, že je venku léto, co máme dělat, když nás venku překvapí letní bouřka a jakými barvami hraje duha?

UčíTelka (1. třída): Na poli

28:57

UčíTelka (1. třída): Na poli

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 1. ročníku podívat na pole. Řekneme si, co na poli roste a proč to pěstujeme. Také si představíme živočichy, které můžeme na poli pozorovat. Na závěr si ukážeme, jak vytvořit zvířátko pouze ze zeleniny.

UčíTelka (2. třída): Hospodářská zvířata

22:00

UčíTelka (2. třída): Hospodářská zvířata

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 2. ročníku seznámit s hospodářskými zvířaty. Jaká hospodářská zvířata známe, co o nich víme a k čemu lidem slouží? Také si vyzkoušíme, jak se dojí kráva a zkusíme najít názvy hospodářských zvířat v nápěvech známých písniček.

UčíTelka (1. třída): Roční období

24:12

UčíTelka (1. třída): Roční období

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 1. ročníku naučit, jaká máme roční období. Víte, jak se střídají a co je pro každé z nich typické ? Na závěr si zkusíme barevný experiment s maceškami.

UčíTelka (2. třída): Na poli

25:12

UčíTelka (2. třída): Na poli

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 2. ročníku podívat, jak to vypadá na poli. Ukážeme si, jací živočichové na poli žijí. Zkusíme rozpoznat rostliny, které se na polích pěstují, a řekneme si, k čemu nám slouží. Na závěr si vyrobíme vlastní domácí modelínu.

UčíTelka (1. třída): Výlet do zoo

24:37

UčíTelka (1. třída): Výlet do zoo

Když děti učí telka! Pojďte se společně se žáky 1. ročníku vydat na výlet do zoologické zahrady. Připomeneme si základy slušného chování v zoologické zahradě. A povíme si, jaká zvířátka můžeme v zoo vidět a co všechno o nich víme.

UčíTelka (2. třída): Na návštěvě v lese

24:12

UčíTelka (2. třída): Na návštěvě v lese

Když děti učí telka! Pojďte se společně s žáky 2. ročníku podívat na to, jak to vypadá v lese. Uměli byste pojmenovat různé stromy, houby a rostliny? Věděli byste, jaké živočichy můžeme v lese potkat a jaké zvuky vydávají ?

Načíst další videa
Probíhá načítání