Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Vybraná kapitola pro:

Zahrada: Co všechno v sobě ukrývá?

Zahrada, to není jen místo pro pěstování salátu a odpočinek v trávě. Je také domovem mnoha více či méně nenápadných tvorů, jejichž životy jsou často dramatické a dobrodružné. Přiblížíme si, jaké zázraky jsou před námi často skryté, ač je máme přímo na očích. A nejen to. Máme pro vás i nějakou tu inspiraci na podzimní tvoření a potravu pro oči, uši i žaludek.

Zahrada

Představíme si, jaké různé podoby může taková zahrada mít, a uvědomíme si, že se vyvíjela a stále ještě vyvíjí v čase. A jaké jsou nejnovější trendy, pokud jde o zahrady, které nezatěžují…

Představíme si, jaké různé podoby může taková zahrada mít, a uvědomíme si, že se vyvíjela a stále ještě vyvíjí v čase. A jaké jsou nejnovější trendy, pokud jde o zahrady, které nezatěžují planetu, a přesto člověku poskytují své plody? I to si povíme. A zkusili jste někdy zavřít oči a jen tak poslouchat, jak vaše zahrada zní? My ano. Také jsme zjišťovali, kolik druhů jablek se u nás pěstuje a jak se správně uskladňují na zimu. A ani tentokrát jsme nezapomněli na pracovní listy.

Náměty

Probíhá načítání