Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Vybraná kapitola pro:

Halloween: Všechno, co jste chtěli vědět o Halloweenu

Halloween je svátek, který do naší kultury proniká stále víc a víc. No a proč ne. Je s ním totiž dost legrace a hlavně jeho tradice je mnohem starší než celé Spojené státy americké. Jak stará? Schválně si zkuste tipnout a pak se s námi podívejte, co všechno o něm víme. Máme pro vás spoustu inspirace na halloweenské tvoření a také trochu teorie a zajímavostí o tomhle strašidelném, a přesto tak zábavném svátku. Věděli jste například, že získává velkou popularitu až v dalekém Japonsku?

Halloween

Halloween je zároveň skvělou příležitostí, jak spojit příjemné s užitečným a zlepšit svou anglickou slovní zásobu. O to se postará UčíTelka. Šikulové si vezmou na starost nejrůznější podoby…

Halloween je zároveň skvělou příležitostí, jak spojit příjemné s užitečným a zlepšit svou anglickou slovní zásobu. O to se postará UčíTelka. Šikulové si vezmou na starost nejrůznější podoby dýně a také výrobu halloweenských rekvizit. Draci v hrnci si ji zase vezmou do parády v kuchyni. Nebude chybět ani Wifina, která nám přináší mimo jiné i exkluzivní interview s nemrtvým a podívá se na zoubek našim domácím nemrtvým neboli pražským strašidlům. Máme pro vás také halloweenské pracovní listy, ve kterých si ověříte, co všechno jste se o Předvečeru všech svatých dozvěděli.

Náměty

Probíhá načítání