Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Zpívejte s námi

Známé české písničky jako půvabné animované příběhy, kterými nás provede chytrá lištička.

Zde najdete všechny materiály k tomuto pořadu

Videa

Zpívejte s námi: Pásla ovečka
01:37

Zpívejte s námi: Pásla ovečka

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Pásla ovečky.

Zpívejte s námi: Šel zahradník do zahrady
01:48

Zpívejte s námi: Šel zahradník do zahrady

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Šel zahradník do zahrady.

Zpívejte s námi: Já do lesa nepojedu
01:41

Zpívejte s námi: Já do lesa nepojedu

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Já do lesa nepojedu.

Zpívejte s námi: Jede, jede poštovský panáček
01:21

Zpívejte s námi: Jede, jede poštovský panáček

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Jede, jede poštovský panáček.

Zpívejte s námi: Vlaštovička lítá
01:32

Zpívejte s námi: Vlaštovička lítá

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Vlaštovička lítá.

Zpívejte s námi: Štěstí, zdraví
01:27

Zpívejte s námi: Štěstí, zdraví

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Štěstí, zdraví.

Zpívejte s námi: Kuku, kuku
00:59

Zpívejte s námi: Kuku, kuku

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Kuku, kuku.

Zpívejte s námi: Půjdem spolu do Betléma
02:16

Zpívejte s námi: Půjdem spolu do Betléma

Animované video nás seznámí s českými lidovkami a naznačí, jaký mohl asi být příběh jejich vzniku. A vy si s ním můžete obohatit zpěvník o nesmrtelné české písničky, které znají celé generace malých i velkých zpěváků. Dnes se naučíme písničku Půjdem spolu do Betléma.

Zobrazit další videa

Náměty k výuce

1 námět

Pracovní listy

17 pracovních listů Další listy

Zpívejte s námi: Šel zahradník do zahrady

Naučte se s námi písničku Šel zahradník do zahrady. Společně s videem vám s tím pomůže i tento text.

Zpívejte s námi: Já do lesa nepojedu

Naučte se s námi písničku Já do lesa nepojedu. Společně s videem vám s tím pomůže i tento text.

Vánoční koleda: Štěstí, zdraví

Naučte se s námi koledu Štěstí, zdraví. Můžete se ji podle not nejen zazpívat, ale také zahrát na nějaký hudební nástroj.

Vánoční koleda: Půjdem spolu do Betléma

Naučte se s námi koledu Půjdem spolu do Betléma. Můžete se ji podle not nejen zazpívat, ale také zahrát na nějaký hudební nástroj.
Probíhá načítání