Námět do výuky pro:

Tipy na chytré vánoční dárky a aktivity

Hledáte dárek, který potěší i vzdělá? Do čeho investovat, abyste pomohli rozvíjet dětský potenciál? A jaké společné aktivity můžete o svátcích podniknout? Připravili jsme pro vás tipy na obojí, a to včetně videonámětů. Vánoční svátky totiž nejsou nutně časem zahálky. Naopak, můžete je využít k společné zábavě i poučení.

Tipy na chytré vánoční dárky

Co pořídit malému vědátorovi, umělkyni, sportovci či cestovatelce? Poradíme vám. Seznam, který vznikl ve spolupráci s našimi garanty, myslí na všechny, od těch nejmenších až po skoro dospěláky. Zapomeňte na ponožky, s námi najdete dárek opravdu pro každého. A také si společně užijete zábavné aktivity se vzdělávacím přesahem. Tak hurá do toho.

Videa k námětu

Materiály k námětu

Tipy na chytré vánoční dárky a aktivity

Co pořídit malému vědátorovi, umělkyni, sportovci či cestovatelce pod stromeček? Nechte se inspirovat seznamem dárků se vzdělávacím potenciálem, který vytvořili garanti a spolupracovníci ČT edu.

Okruhy

Vánoce jsou pro většinu lidí - a hlavně pak dětí - těmi nejoblíbenějšími svátky v roce. Však kdo by se netěšil na volné dny, dárky a Ježíška, pohádky nebo plné tácy cukroví. To všechno nás ale čeká…

Přírodověda Vlastivěda · Prvouka · Výtvarné a pracovní činnosti · Výtvarná výchova · Člověk a svět práce · Hudební a pohybové činnosti · Hudební výchova · ČJ a literatura
117 49

ČT edu nejsou pouze videa

985

pořadů

Každý měsíc
přibývají na ČT edu
desítky nových
materiálů
pro
vaši výuku

Probíhá načítání