Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Tělesná cvičení

Stupeň vzdělání

Vybrat

Předměty

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 31

StreetStarDance: Hip hop

08:08

StreetStarDance: Hip hop

Pořad StreetStarDance přibližuje vznik, vývoj a současnost hudebního stylu a tance hip hop. Není to už pouze pouliční zábava, ale tanec, který je čím dál tím víc populární. V pořadu jsou ukázky jak ze zahraničí, tak i z tuzemské scény, ze kterých se můžete základy tohoto tance naučit.

Škola tance: Valčík

06:26

Škola tance: Valčík

V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance valčík. Podíváme se detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit. Vyzkoušejte si ho i vy.

Na plese s Honzou Onderem: Valčík

09:24

Na plese s Honzou Onderem: Valčík

V pořadu Na plese s Honzou Onderem se naučíme tancovat valčík. Jeho taneční partnerkou je Monika Bagárová. Honza nám na začátku ukáže kroky valčíku pomalu a názorně, následuje ukázka správného předávání květiny dámě a poté celý tanec s živým hudebním doprovodem a dětskými tanečníky.

Na plese s Honzou Onderem: Scénický tanec

08:44

Na plese s Honzou Onderem: Scénický tanec

V pořadu Na plese s Honzou Onderem se naučíme tancovat scénický tanec. Jeho tanečním partnerem je profesionální choreograf Václav Kuneš. Honza nám na začátku názorně ukáže, co je to scénický tanec, a poté si tanec s živým hudebním doprovodem a dětskými tanečníky vyzkouší.

StreetStarDance: Street Dance & Clubbing

02:43

StreetStarDance: Street Dance & Clubbing

Pořad StreetstarDance přibližuje vznik, vývoj a současnost hudebního stylu a tanců Street Dance a Clubbing. Už nejde jen o pouliční zábavu, ale tanec, který je čím dál tím víc populární. V pořadu uvidíme ukázky jak ze zahraničí, tak i z tuzemské scény, ze kterých se můžete základy tohoto tance naučit i vy.

StreetStarDance: Dancehall

07:00

StreetStarDance: Dancehall

Pořad StreetStarDance přibližuje vznik, vývoj a současnost jamajské muziky a tance dancehall. Není to už pouze pouliční zábava, ale tanec, který je čím dál tím víc populární. V pořadu jsou ukázky jak ze zahraničí, tak i z tuzemské scény, ze kterých se můžete základy tohoto tance naučit.

StreetStarDance: House

07:33

StreetStarDance: House

Pořad StreetstarDance přibližuje vznik, vývoj a současnost hudebního stylu a tance house. Není to už pouze pouliční zábava, ale tanec, který je čím dál tím víc populární. V pořadu jsou ukázky jak ze zahraničí, tak i z tuzemské scény, ze kterých se můžete základy tohoto tance naučit.

Škola tance: Samba

05:48

Škola tance: Samba

V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance samba. Ukážeme si detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit.

Škola tance: Tango

05:39

Škola tance: Tango

V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance tango. Ukážeme si detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit. Vyzkoušejte to také.

Škola tance: Waltz

06:39

Škola tance: Waltz

V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance waltz. Ukážeme si detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit. Vyzkoušejte to také.

Na plese s Honzou Onderem: Quickstep

09:24

Na plese s Honzou Onderem: Quickstep

V pořadu Na plese s Honzou Onderem se naučíme tancovat quickstep. Jeho taneční partnerkou je Natálie Otáhalová společně s hudebníkem Radkem Bangou. Honza nám na začátku ukáže kroky quickstepu pomalu a názorně a poté celý tanec s živým hudebním doprovodem a dětskými tanečníky.

StreetStarDance: Performance & Battle

07:18

StreetStarDance: Performance & Battle

Pořad StreetstarDance přibližuje vznik, vývoj a současnost tanců battle a performance. Není to už pouze pouliční zábava, ale tance, ve kterých se soutěží. V pořadu jsou ukázky jak ze zahraničí, tak i z tuzemské scény, ze kterých se můžete základy tohoto tance naučit.

Načíst další videa
Probíhá načítání