Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

České pexeso

#

Stupeň vzdělání

Vybrat

Předměty

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 14

Moravskoslezský kraj

02:40

Moravskoslezský kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Moravskoslezský kraj.

Královéhradecký kraj

02:39

Královéhradecký kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Královéhradecký kraj.

Liberecký kraj

02:41

Liberecký kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Liberecký kraj.

Olomoucký kraj

02:38

Olomoucký kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Olomoucký kraj.

Karlovarský kraj

02:39

Karlovarský kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Karlovarský kraj.

Jihomoravský kraj

02:40

Jihomoravský kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Jihomoravský kraj.

Pardubický kraj

02:40

Pardubický kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Pardubický kraj.

Plzeňský kraj

02:40

Plzeňský kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v krajích ČR. V této pasáži představí Plzeňský kraj.

Jihočeský kraj

02:39

Jihočeský kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v Jihočeském kraji.

Středočeský kraj

02:40

Středočeský kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi ve Středočeském kraji.

Ústecký kraj

02:38

Ústecký kraj

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v Ústeckém kraji.

Kraj Vysočina

02:38

Kraj Vysočina

Animovaný cyklus hravou formou seznamuje děti s geografickými a přírodními fakty i dějinnými událostmi v kraji Vysočina.

Načíst další videa
Probíhá načítání