Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Agent v kapse

#

Stupeň vzdělání

Vybrat

Předměty

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 41

Agent v kapse: Agentská zkouška

11:24

Agent v kapse: Agentská zkouška

Čeká nás společně velká zkouška, kde si otestujeme, co jsme se v předchozích dílech naučili. Jak se chovat, když potkáme cizího člověka? Na jaká čísla volat o pomoc? A na koho se můžeme nejvíce spolehnout?

Agent v kapse: Co je v lahvi?

12:01

Agent v kapse: Co je v lahvi?

S Agentem v kapse si dneska více posvítíme na alkohol. Proč je alkohol nebezpečný (nejen) pro děti? Co se po jeho vypití děje v lidském těle? A proč je alkohol považován za drogu? Jak se chovat při setkání s opilým člověkem?

Agent v kapse: Bouda na děti

11:45

Agent v kapse: Bouda na děti

Toužíte se také seznámit se svým oblíbeným zpěvákem nebo youtuberem? A co když vám s ním cizí člověk nabízí tajné setkání za peníze? Jak se zachovat bezpečně?

Agent v kapse: Malý chemik

11:31

Agent v kapse: Malý chemik

Máte rádi pokusy? Určitě ano! Víte ale, jaká bezpečnostní pravidla je potřeba při pokusech dodržovat? Agent v kapse nám poradí. Zkuste si na závěr také testík.

Agent v kapse: Bakterie nejsou kamarádi

11:26

Agent v kapse: Bakterie nejsou kamarádi

Také rádi jezdíte na tábory nebo školy v přírodě? I v přírodě je však potřeba dodržovat hygienická pravidla. Jakou vodu můžeme pít? Jak poznáme, že jídlo ještě můžeme sníst? Co bakterie můžou způsobit v našem těle? Vyzkoušejte si Agentův testík.

Agent v kapse: Nedej se!

11:34

Agent v kapse: Nedej se!

Šikana má mnoho podob a může potkat každého z nás. Co dělat, když mě někdo šikanuje? Jak se bránit, když mi rodiče nevěří? A co když mám podezření, že někdo šikanuje mého kamaráda? Jak se šikanou zatočit? Šikanátoři těží z vašeho strachu a od toho je potřeba se odrazit.

Agent v kapse: Do bazénu

11:49

Agent v kapse: Do bazénu

I bazén je místo, kde se můžou objevit nebezpečné situace. Jak se správně chovat při koupání? Kdy a kde skákat do vody? A jak poznat, že se někdo topí?

Agent v kapse: Nebezpečný výlet

11:22

Agent v kapse: Nebezpečný výlet

Při výletech je zábava, ale také se můžete dostat do nebezpečné situace. Co udělat, když se skupině ztratím na místě, kde to neznám? Hlavně žádnou paniku! Vyzkoušejte si s námi Agentův test.

Agent v kapse: Proti sobě

11:38

Agent v kapse: Proti sobě

Stalo se vám někdy, že jste udělali průšvih a nevěděli, jak situaci vyřešit? Poradíme se s Agentem v kapse. Jak se zachovat, když jsem lhal a hrozí, že moje lež praskne? Říká se, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci, ale zoufalství bychom neměli podléhat. Vymotat se ze lží není jednoduché a nejlepší je postavit se ke svému průšvihu čelem. Jak? Nezapomeňte, že chybovat je lidské a skoro všechny průšvihy se dají napravit.

Agent v kapse: vždy ve střehu!

11:34

Agent v kapse: vždy ve střehu!

Agent v kapse nám poradí, jak se chovat v nebezpečných situacích. Tentokrát uvidíme, jak komunikovat s cizími lidmi, kteří se nás snaží na něco nalákat. Na kočičku, pejska nebo mobil? Jak takovým situacím předcházet? A jak se zachránit, pokud se mě cizí člověk snaží někam odvést?

Agent v kapse: krádež kola

11:35

Agent v kapse: krádež kola

S Agentem v kapse si vysvětlíme, co dělat, když nám někdo ukradne kolo. Jak krádeži předcházet? Jak se o kolo starat? Kde ho nenechávat? A jak se zachovat, když ho někde nechat musíte? A proč nejezdit ani kousek bez přilby? Zkuste si s námi testík.

Agent v kapse: Pozor na proud!

11:41

Agent v kapse: Pozor na proud!

S Agentem v kapse si vysvětlíme, jak bezpečně zacházet s elektrickým proudem. Čím je nebezpečný fén? Co to jsou pojistky? A proč nesahat kovovými nástroji do elektrického spotřebiče?

Načíst další videa
Probíhá načítání