Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Skautské léto: Jak si užít pobyt venku bez trablů

Slovo „skaut“ pochází z anglického výrazu pro průzkumníka, zvěda či pozorovatele. A právě tím posledním z nich by měl být každý z nás. Ať už chodí, nebo nechodí do skautské organizace. V následujících námětech najdete spoustu tipů na zábavu a hry s kamarády a dozvíte se také, co si počít, když se během prázdninových radovánek dostanete do problému. Ať už jde o potíže s horkem, nebo nakládání s ohněm v lese. Každý správný pozorovatel totiž před každou akcí, pro kterou se rozhodne, nejdřív vyhodnotí situaci.

Skautské léto

K čemu by vám mohla být dobrá dračí smyčka nebo lodní uzel? No, možná se budete divit, ale k ledasčemu. Podíváme se na základy první pomoci, kterou by měl ovládat úplně každý. Nejen…

K čemu by vám mohla být dobrá dračí smyčka nebo lodní uzel? No, možná se budete divit, ale k ledasčemu. Podíváme se na základy první pomoci, kterou by měl ovládat úplně každý. Nejen skauti, ale každý. Protože nikdy nevíte, kdy můžete někomu zachránit život. A co podniknout s kamarády, když vám zrovna počasí nepřeje? Zapomeňte na mobily, skutečné hry, které vám představíme, vás budou bavit mnohem víc. Slibujeme, jen je vyzkoušejte a uvidíte sami. A pak už nám nezbyde, než vám všem popřát krásné a aktivní léto!

Náměty

Probíhá načítání