Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Vybraná kapitola pro:

Den dětí: Slavíme celý týden

Den dětí se u nás poprvé oficiálně slavil 1. června 1951, tedy přesně před sedmdesáti lety. Tudíž bychom mu letos chtěli věnovat trochu více pozornosti, než je obvyklé. Připravili jsme pro vaše žáky zábavu na celý týden. Ale to bychom nebyli my, kdybychom během ní i trochu nevzdělávali. Takže na děti čekají i pracovní listy k tématům. Nebojte, všechno, co se dozvíte, bude nejen děti opravdu bavit, a věříme, že vás i inspirujeme k vlastním nápadům na vzdělávací zábavu, pokusy, hry a další kreativní činnosti.

Den dětí

Podíváme se, jak se dnes vyrábějí oblíbené lentilky a také probereme dětství bratrů Čapkových. To se sice od toho dnešního v mnohém lišilo, ale bratrské spojenectví, které vzniklo jako…

Podíváme se, jak se dnes vyrábějí oblíbené lentilky a také probereme dětství bratrů Čapkových. To se sice od toho dnešního v mnohém lišilo, ale bratrské spojenectví, které vzniklo jako důsledek lumpárny, určitě znají mnozí z vás. Stejně jako Dášenku. Vezmeme vás také do světa hraček, které prošly zkouškou časem a které tak všichni znáte. Ale vsadíme se, že i o nich se dozvíte něco nového. A budeme i zpívat, nebo alespoň poslouchat písničky, se kterými bude váš den ještě o něco veselejší.

Náměty

Probíhá načítání