09:19
V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance valčík. Podíváme se detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit. Vyzkoušejte si ho i vy.
V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance waltz. Ukážeme si detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit. Vyzkoušejte to také.
V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance samba. Ukážeme si detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit.
V pořadu Na plese s Honzou Onderem se naučíme tancovat tango. Jeho taneční partnerkou je Alice Stodůlková. Honza nám na začátku ukáže kroky tanga pomalu a názorně a poté celý tanec s živým hudebním doprovodem a dětskými tanečníky.
Bouldering je lezení na stěně bez jištění. Tento sport je dokonce od roku 2020 na olympiádě. Z videa zjistíme, že je dobré začít trénovat uvnitř, než se pustíme do skal. Ve videu sdílí zkušenosti i ostatní děti a podělí se také o důvody, proč se věnují boulderingu, nebo o to, jaký další sport by chtěly vyzkoušet.
Tentokrát se rozcvičíme pod vodní hladinou moře. Z dálných krajin se přeneseme do Čech k Tálinskému rybníku. Zkusíme si pohybově ztvárnit písničku o tomto rybníku a můžeme si ji i zazpívat.
V pořadu Škola tance předvedou profesionální tanečníci Kamila Tománková a Jan Tománek kroky společenského tance salsa. Podíváme se na detailní rozbor tance z pohledu jak pána, tak dámy, díky čemuž se tento tanec lze velmi pěkně naučit. Vyzkoušejte to také.
V pořadu Na plese s Honzou Onderem se naučíme tancovat waltz. Jeho taneční partnerkou je herečka Dana Batulková. Honza nám na začátku ukáže kroky waltzu pomalu a názorně, jak se chovat k dámě nejen na plese a poté celý tanec s živým hudebním doprovodem a dětskými tanečníky.
13 495
756
4 597
1 301
68
Každý měsíc přibývají na ČT edu desítky nových materiálů pro vaši výuku
Novinky posíláme jednou za měsíc. Nebudeme vám posílat žádný spam. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.