Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu
6728
Písnička: Čas na svačinu (A1, A2)

01:50

Písnička: Čas na svačinu (A1, A2)

Song: Snack Time (A1, A2) What do Ali and Nanu like for a snack? And what about you? Practice words for different types of snacks or treats and sing the song as a karaoke. Co mají Ali a Nanu rádi ke svačině? A vy? Procvičte si slova pro různé druhy svačin či pamlsků a zazpívejte si písničku jako karaoke.

Materiály ke stažení

(A1, A2) Snack Time – worksheet

Let’s repeat words from the song. Decide into which group they belong. Choose the correct order of the sentences to make the song right. Zopakujme si slovíčka z písničky. Rozhodněte, do které skupiny patří. Vyberte správné pořadí vět tak, aby vytvořily písničku.
Časová náročnost:
10 minut

(A1, A2) Snack Time – answers

Check out your answers in the worksheet with this key. Did you fill it correctly? Ověřte si své odpovědi v pracovním listu s tímto klíčem. Vyplnili jste ho správně?

(A1, A2) Snack Time – lyrics

Read the lyrics of the song to make sure you understood everything right. Check out spelling and expand your vocabulary. Přečtěte si text písničky, abyste se ujistili, že jste všemu správně porozuměli. Podívejte se, jak se správně píšou slovíčka, a rozšiřte svou slovní zásobu.

Mohlo by vás také zajímat

Probíhá načítání