Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Vybraná kapitola pro:

Tančí celá škola: Pojďte s námi soutěžit!

Po týdnech poctivých tréninků konečně oblékají slavnostní šaty a vstupují před diváky i porotu. Odstartoval další ročník StarDance! Celebrity se už pojedenácté snaží okouzlit svým tanečním uměním. Také napjatě čekáte, kdo bude korunován králem a královnou tanečního parketu? Máme pro vás návrh, jak si čekání zkrátit, pobavit se, něco nového se naučit, a ještě vyhrát skvělé ceny. Připraveni? Vyhlašujeme taneční soutěž pro školní kolektivy!

Tančí celá škola (soutěž)

Soutěžní videa

Jsi žákem základní školy? Přemluv spolužáky nebo kamarády a vytvořte vlastní taneční skupinu! Nebo jste učitelem, vychovatelem, vedoucím zájmového kroužku? Povzbuďte děti k tanci! Dejte…

Jsi žákem základní školy? Přemluv spolužáky nebo kamarády a vytvořte vlastní taneční skupinu! Nebo jste učitelem, vychovatelem, vedoucím zájmového kroužku? Povzbuďte děti k tanci! Dejte dohromady alespoň šestičlennou skupinku, vymyslete společně choreografii, nacvičte vystoupení a pořiďte z něj video, které pošlete k nám do ČT edu přes platformu iReportér. Kompletní pravidla najdete na této stránce.


Na vítěze čeká opravdu speciální cena: lekce tance pod vedením profesionálů přímo ze StarDance. Naši tanečníci navíc přijedou za výherci až k nim do školy. Hvězdami tanečního parketu nemusejí být jen zářivé celebrity! Tak to pojďte zkusit…


Hudba ke stažení zde.


Soutěžní příspěvky můžete posílat do 12. prosince.


A jak trénují a co už se naučili letošní účastníci StarDance? Vše o soutěži najdete na oficiálním Facebooku a Instagramu StarDance.

Náměty

Probíhá načítání