Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Příroda, počasí a životní prostředí

Rozšiřující materiály:

Délka videa:

Stupeň vzdělání:

Vybrané filtry:

Smazat vše

Řadit podle:

Seřadit podle...

Zobrazuji 1-5 z 5
Měsíce v roce (A1)
01:33

Měsíce v roce (A1)

Months: Meet Timmy and his friends. Learn with Timmy to name the months of the year. Pictures will help you remember them better. Thanks to the subtitles, you can learn to read and write them. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Naučte se s Timmym vyjmenovat měsíce v roce. Obrázky vám pomohou si je lépe zapamatovat. S pomocí titulků se je můžete naučit i číst a psát.

Písnička: Rolničky, rolničky (A1)
01:04

Písnička: Rolničky, rolničky (A1)

A Song Jingle Bells: Meet Timmy and his friends. Sing the famous Christmas song Jingle Bells with Timmy and his friends. And if you know the words, you can sing it like a karaoke! Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Zanotujte si s Timmym melodii známé vánoční písně Jingle Bells (Rolničky, rolničky). A jestli znáte slova, můžete si na melodii zazpívat karaoke.

Strašidelné zvuky (A1)
04:48

Strašidelné zvuky (A1)

Spooky Sounds: Meet Timmy and his friends. Practice listening and learn new words such as spooky and pumpkin. Timmy is going to celebrate Halloween with his friends. Timmy will show you Halloween traditions. Won’t you be afraid? Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Procvičte si poslech a naučte se nová slovíčka, jako například spooky a pumpkin. Timmy se chystá se svými kamarády oslavit svátek Halloween. Také vám představí halloweenské tradice. Nebudete se bát?

Zvířata žijící v džungli (A1)
04:48

Zvířata žijící v džungli (A1)

Jungle animals: Meet Timmy and his friends. Practice listening and learn new words such as jungle and monkey. This time, Timmy is going to the jungle to get to know all the wild animals. Do you know what a safari is? Timmy and his friends will show you everything. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Procvičte si poslech a naučte se nová slovíčka, jako například jungle a monkey. Tentokrát se Timmy vydal do džungle, aby poznal všechna divoká zvířata. Víte, co je to safari? Timmy vám se svými kamarády vše ukáže.

Hlasitý a tichý (A1)
04:48

Hlasitý a tichý (A1)

Loud and Quiet: Meet Timmy and his friends. Practice listening and learn new words such as scared, loud and quiet. Today, Timmy decided to examine which objects make loud noises and which are quiet. Even in nature, different things make different sounds. Find them out with Timmy. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Procvičte si poslech a naučte se nová slovíčka, jako například scared, loud a quiet. Timmy se dnes rozhodl prozkoumat, které předměty vydávají hlasité zvuky a které jsou tiché. I v přírodě různé věci vydávají různě hlasité zvuky. Poznejte je s Timmym.

Probíhá načítání