Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Písničky a říkanky

Stupeň vzdělání

Vybrat

Předměty

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 5

Písnička: Rolničky, rolničky (A1)

01:04

Písnička: Rolničky, rolničky (A1)

A Song Jingle Bells: Meet Timmy and his friends. Sing the famous Christmas song Jingle Bells with Timmy and his friends. And if you know the words, you can sing it like a karaoke! Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Zanotujte si s Timmym melodii známé vánoční písně Jingle Bells (Rolničky, rolničky). A jestli znáte slova, můžete si na melodii zazpívat karaoke.

Jakou barvu vidí Timmy? (A1)

01:28

Jakou barvu vidí Timmy? (A1)

What Colour Can Timmy See: Meet Timmy and his friends. Sing the song What colour can Timmy see? with us and practice the names of colours. Learn to recognize the question What colour?. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Zazpívejte si s námi písničku What colour can Timmy see? a procvičte si názvy barev. Naučte se rozpoznat otázku What colour?.

Písnička: Stará sova jménem Osbourne (A1)

01:44

Písnička: Stará sova jménem Osbourne (A1)

A Song Old Owl Osbourne: Meet Timmy and his friends. Sing a song with us with the same tune of the famous song Old MacDonald and practice the names of the animals living on the farm. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Zazpívejte si s námi písničku na melodii známé písně Old MacDonald a procvičte si názvy zvířat žijících na farmě.

Písnička: Kola u autobusu (A1)

01:30

Písnička: Kola u autobusu (A1)

A song The Wheels on the Bus: Meet Timmy and his friends. Learn new words such as bus and seat belt. Timmy goes on a trip with the whole class. Sing with Timmy and his friends the new version of the song The Wheels on the Bus. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Naučte se nová slova, jako například bus a seat belt. Timmy jede s celou třídou na výlet. Zazpívejte si s Timmym a jeho kamarády novou verzi písně The Wheels on the Bus (Kola u autobusu).

Písnička o Timmym (A1)

01:01

Písnička o Timmym (A1)

A Song about Timmy: Meet Timmy and his friends. Sing the song It's Timmy time! with us. You can easily learn the words by listening and reading the subtitles. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Zazpívejte si s námi písničku It's Timmy time! Její slova se snadno naučíte podle poslechu i s pomocí titulků.

Probíhá načítání

Učíme se společnějeden rok. Děkujeme za váš zájem! Podívejte se, co všechno jsme spolu zvládli.

Prohlédnout
×