Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. Děti mají v aktivitě za úkol házet kostkou a podle toho, jaké číslo padne, takovou barvou zvýrazní puntík na duchovi.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. Děti budou mít za úkol dělat puntíky na obrys dýně pomocí barev. Tečkovat mohou třeba tyčinkami do uší nebo prsty.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. Děti budou tvořit dýni dle své fantazie pomocí usušených listů, klacíků nebo třeba kousků barevného papíru.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. Děti ve školce si pomocí této aktivity procvičí grafomotoriku aktivitou, která se váže k Dušičkám: zapalováním svíček. Dostanou za úkol obtáhnout plápolající plamen pastelkou nebo fixou.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci Vánoční čas. Rozvíjejte s dětmi hrubou i jemnou motoriku, pohybové schopnosti a poznatky, které předcházejí čtení a psaní.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. V této aktivitě se děti mohou podívat ven. Úkoly na ně bude tentokrát čekat na plotě.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. Přečtěte dětem příběh a ukazujte obrázky, děti podle nich budou doplňovat slova do příběhu o zahradníkovi.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. Zahrajte si s dětmi zábavnou karetní hru o svatém Martinovi s názvem „Já mám, kdo má?“.
Návod na zapojení aktivity do výuky naleznete v metodice k lekci. Dokáží děti připevnit ježkovi počet bodlinek, který má napsaný na bříšku? Procvičujte s dětmi počty zábavnou cestou.