Ovládáte shodu přísudku s podmětem? Nebo psaní velkých písmen, vyjmenovaná slova, psaní předložek a předpon s-/z- a dalších jazykových jevů? Pracovní list je určen pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit pravopis.
Cílem kapitoly je objasnit žákům způsob aplikace soustavy dvou lineárních rovnic o dvou neznámých na speciálním typu slovních úloh, jimiž jsou slovní úlohy o směsích.
Cílem listu je objasnit žákům způsob počítání lineárních rovnic na speciálním typu slovních úloh, jimiž jsou slovní úlohy o společné práci. Pracovním listem navazujeme na pracovní listy Rovnice 1, Rovnice 2, Výrazy ve slovních úlohách.
Cílem listu je objasnit žákům způsob počítání lineárních rovnic na speciálním typu slovních úloh, jimiž jsou slovní úlohy o směsích. Pracovním listem navazujeme na pracovní listy Rovnice 1, Rovnice 2, Výrazy ve slovních úlohách.
Cílem kapitoly je seznámení se s krychlí jako tělesem a jejími základními vlastnostmi. Žák si osvojí postup pro sestrojení obrazu a sítě tělesa, vypočítá objem a povrch krychle.
Cílem kapitoly je seznámení se s koulí jako tělesem, jejími základními vlastnostmi a pojmy s koulí souvisejícími. Žák si osvojí a použije vzorce pro výpočet povrchu a objemu, ty také účelně používá při řešení slovních úloh k danému tématu.
Cílem kapitoly je seznámení se s kosočtvercem jako rovinným geometrickým útvarem a jeho vlastnostmi. Žák si osvojí postupy pro konstrukci daného útvaru, konstrukční úlohy řeší kompletně včetně zápisů konstrukce a diskuze, počítá obvod a obsah.
Cílem kapitoly je seznámení se s kosodélníkem jako rovinným geometrickým útvarem a jeho vlastnostmi. Žák si osvojí postupy pro konstrukci daného útvaru, konstrukční úlohy řeší kompletně včetně zápisů konstrukce a diskuze, počítá obvod a obsah.
Cílem kapitoly je seznámení se s kuželem jako tělesem a jeho základními vlastnostmi. Žák si osvojí a použije vzorce pro výpočet povrchu a objemu, ty také účelně používá při řešení slovních úloh k danému tématu.
Cílem kapitoly je seznámení se s kvádrem jako tělesem a jeho základními vlastnostmi. Žák si osvojí postup pro sestrojení obrazu a sítě tělesa, vypočítá objem a povrch kvádru.
Pracovní list slouží především žákům 9. tříd k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy, může být však také podkladem pro domácí procvičování žákům nižších ročníků.
Pracovní list slouží žákům 8. tříd k domácímu procvičování, může být také jedním z podkladů pro přípravu na přijímací zkoušky žákům 9. tříd. Cílem kapitoly je seznámit žáka s kruhem a kružnicí jako geometrickými útvary, jejich vlastnostmi a postupem konstrukce.
Cílem kapitoly je seznámení se s hranolem jako tělesem, jeho základními vlastnostmi a pojmy s hranolem souvisejícími. Žák si osvojí postup pro sestrojení sítě tělesa, vypočítá objem a povrch hranolu. Pracovní list slouží především žákům 8. a 9. tříd k domácímu procvičování.
Cílem kapitoly je seznámení se s jehlanem jako tělesem a jeho základními vlastnostmi. Žák si osvojí postup pro sestrojení sítě tělesa, vypočítá objem a povrch jehlanu. Pracovní list slouží žákům 9. ročníku k domácímu procvičování.
Pracovní list slouží především žákům 9. tříd k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy, může být však také podkladem pro domácí procvičování žákům nižších ročníků.
Cílem kapitoly je seznámení se s válcem jako tělesem a jeho základními vlastnostmi. Žák si osvojí postup pro sestrojení sítě tělesa, vypočítá objem a povrch válce, osvojené vzorce pro objem a povrch užívá také ve slovních úlohách.
Pracovní list je zaměřený na slovní úlohy, v nichž žák jako matematický aparát volí užití lineárních rovnic o jedné neznámé, součástí čehož je také procvičení úprav výrazů. Pracovní list slouží především žákům 9. tříd k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy.
Cílem kapitoly je osvojení si pravidel vedoucích ke zjednodušení výrazu. S číselnými výrazy se žáci setkávají již na prvním stupni, kdy počítají jejich hodnotu, na samotný pojem a jeho význam narazí zpravidla v osmém ročníku.
Pracovní list slouží žákům 9. tříd k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy. Pracovní list Soustavy dvou lineárních rovnic o dvou neznámých – grafické řešení navazuje na pracovní list Soustavy dvou lineárních rovnic o dvou neznámých – metoda sčítací a dosazovací.
Cílem kapitoly je osvojení si základních algoritmů k výpočtu kořene rovnice, rovnici úspěšně vyřešit a provést zkoušku. Žák je připraven využívat dané postupy v kapitolách Lineární rovnice ve slovních úlohách, Vyjadřování neznámé ze vzorce či Soustavy dvou lineárních rovnic o dvou neznámých.
Pracovní list slouží především žákům 2. stupně k domácímu procvičování, může být užitečný také při přípravě na přijímací zkoušky na střední školy, neboť učivo o trojúhelníku v matematice provází žáky napříč celým druhým stupněm.
Cílem kapitoly je především osvojení si metod řešení soustav a postupu ověření správnosti řešení. Součástí učiva je také grafické řešení soustav, jež je součástí navazujícího pracovního listu Soustavy lineárních rovnic (grafické řešení).
Cílem kapitoly je žákům ukázat praktické využití soustav lineárních rovnic, které dané učivo nachází především ve slovních úlohách. Pracovní list navazuje na pracovní listy Soustavy dvou lineárních rovnic o dvou neznámých (metoda sčítací a dosazovací) a Soustavy lineárních rovnic (grafické řešení)
Pracovní list slouží žákům všech tříd 2. stupně základních škol k domácímu procvičování, může však být také jedním z podkladů pro přípravu na přijímací zkoušky žákům 9. tříd.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný cerven. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný červen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní i/y.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný červen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní čárek.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný červen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný červen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem, psaní čárek nebo velkých písmen.
Pokud vám dělají konstrukční úlohy problémy, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte jak na řešení konstrukčních úloh a ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
Pokud vám dělají problém geometrické výpočty, jako například Pythagorova věta, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte výpočty v geometrii a ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
Spočítejte si další příklady na výpočet obsahu, obvodu, délek hran, stran rovinných útvarů a procvičte si tak probíranou látku z videa. Najdete zde také správné řešení příkladů.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný květen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní i/y.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný květen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný květen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní čárek.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný květen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný květen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem, psaní čárek nebo velkých písmen.
Pracovní list pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit psaní velkých písmen. Pracovní list je možné využít také k přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol, stejně tak ho mohou využít budoucí maturanti.
Pracovní list pro žáky, kteří potřebují procvičit psaní s/z ať už jako součást slov, nebo v roli předložek. Pracovní list je tak možné využít při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol, stejně tak ho mohou využít budoucí maturanti.
Pracovní list pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit psaní měkkého i a ypsilonu – od vyjmenovaných slov přes koncovky při skloňování až po shodu přísudku s podmětem. Pracovní list je možné využít také k přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletýc
Pracovní list pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit psaní čárek ve větě i souvětí. Pracovní list je možné využít také k přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol, stejně tak ho mohou využít budoucí maturanti.
Pracovní list pro žáky, kteří potřebují procvičit úlohu, jejímž principem je hledání chyb v textu. Pracovní list je tak možné využít při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol, stejně tak ho mohou využít budoucí maturanti.
Pracovní list pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit shodu přísudku s podmětem, je možné využít také k přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol, stejně tak ho mohou využít budoucí maturanti.
Pracovní list pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit pravopis. Pracovní list je možné využít také k přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol, stejně tak ho mohou využít budoucí maturanti.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný březen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný březen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný březen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní i/y.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný březen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní čárek.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný březen. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem, psaní čárek nebo velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný únor. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný únor. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný únor. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní i/y.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný únor. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní čárek.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný únor. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem, psaní čárek nebo velkých písmen.
Pokud vám dělají algebraické výrazy problémy, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte řešení algebraických výrazů a ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný leden. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný leden. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný leden. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní i/y.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný leden. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní čárek.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný leden. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem, psaní čárek nebo velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný prosinec. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný prosinec. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní i/y.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný prosinec. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také psaní čárek.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný prosinec. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem, psaní čárek nebo velkých písmen.
Procvičování pravopisu a dějepisu v jednom? Právě o tom je pravopisný prosinec. Žáci si kromě historických událostí, které se odehrály v tomto měsíci, procvičí také shodu přísudku s podmětem.
Ovládáte shodu podmětu s přísudkem? Nebo psaní velkých písmen, vyjmenovaná slova, psaní předložek a předpon s-/z- a dalších jazykových jevů? Pracovní list je určen pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit pravopis.
Ovládáte shodu přísudku s podmětem? Nebo psaní velkých písmen, vyjmenovaná slova, psaní předložek a předpon s-/z- a dalších jazykových jevů? Pracovní list je určen pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit pravopis.
Ovládáte shodu přísudku s podmětem? Nebo psaní velkých písmen, vyjmenovaná slova, psaní předložek a předpon s-/z- a dalších jazykových jevů? Pracovní list je určen pro žáky, kteří si z jakýchkoli důvodů potřebují procvičit pravopis.
Pokud vám dělají převody jednotek problémy, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte například převádění jednotek délky, času, objemu. A ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
Pokud vám dělají rovnice problémy, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte řešení rovnic a ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
Pokud vám dělají slovní úlohy problémy, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte řešení slovních úloh a ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
V tomto pracovním listu budete určovat základní skladební dvojice ve větách. List je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu budete určovat základní skladební dvojice ve větách. List je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu budete pomocí znalostí vyjmenovaných slov odhalovat chyby v psaní -i-/-y-. List je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu budete pomocí znalostí vyjmenovaných slov odhalovat chyby v psaní -i-/-y-. List je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte rozeznávání větných členů v textu o mořských živočiších. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte rozeznávání větných členů v textu o fotbale. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu zkusíte odhalit chyby v psaní velkých písmen. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte shodu přísudku s podmětem na autentických textech o hokeji. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte shodu přísudku s podmětem na autentických textech o fotbalu. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte psaní s a z v předponách slov. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte psaní předložek s a z. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte psaní předložek s a z. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu budete v textu vybírat jazykově správné varianty. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si vyzkoušíte doplňování pravopisných jevů do textu. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si vyzkoušíte psaní koncovek podstatných a přídavných jmen. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si vyzkoušíte psaní koncovek podstatných a přídavných jmen. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte jazykové a čtenářské dovednosti na textu o hokejovém zápasu Norska s Lotyšskem. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte jazykové a čtenářské dovednosti na textu o hokejovém zápasu Finska s Francií. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte hledání gramatických chyb v textu. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
V tomto pracovním listu si procvičíte hledání gramatických chyb v textu. Je vhodný pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky ke studiu na víceletých gymnáziích i čtyřletých oborech středních škol.
Tento pracovní list určený pro žáky 1. a 2. stupně základních škol s vámi zopakuje psaní podstatných a přídavných jmen se zaměřením na koncovky. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, pusťte si video, kde je látka vysvětlená a zkuste to znovu.
Pokud vám dělají problémy desetinná čísla, mocniny nebo odmocniny, pusťte se s námi do jejich procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte počítání s desetinnými čísly, mocninami i odmocninami. Ve videu se můžete podívat, jak na to, když si něčím nebudete jistí.
Pokud vám dělají zlomky problémy, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte například jak zlomky zkrátit a vyjádřit v základním tvaru. Pokud si nebudete něčím jistí, můžete se podívat na video.
Pokud vám dělají problémy procenta nebo práce s tabulkami a grafy, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky si procvičíte počítání s procenty i práci s grafy a ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí námětu Jak na přijímačky z češtiny, jehož cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pracovní list pro žáky vyšších ročníků druhého stupně základních škol je součástí kolekce Jak na přijímačky z češtiny, jejímž cílem je pomoci žákům při přípravě na přijímací zkoušky ke studiu na středních školách.
Pokud vám dělají problémy úlohy na společnou práci, pusťte se s námi do procvičování. V tomto pracovním listu k pořadu Nebojte se matematiky II. si procvičíte úlohy na společnou práci a ve videu se můžete podívat, jak na to, pokud si něčím nebudete jistí.
Zde najdete správné řešení domácího úkolu k videím Škola doma (9. tř.): Řešení lineární rovnice I., Škola doma (9. tř.): Řešení lineární rovnice II. a Škola doma (9. tř.): Řešení lineární rovnice III.
Zde najdete správné řešení domácího úkolu k videím Škola doma (9. tř.): Poměr, Škola doma (9. tř.): Slovní úloha na poměr a Škola doma (9. tř.): Měřítko mapy.
Tento pracovní list určený pro žáky 1. a 2. stupně základních škol s vámi zopakuje vyjmenovaná slova. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, pusťte si video, kde je látka vysvětlená a zkuste to znovu.
Tento pracovní list určený pro žáky 2. stupně základních škol s vámi zopakuje větné členy a jejich poznávání. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, pusťte si video, kde je látka vysvětlená a zkuste to znovu.
Tento pracovní list určený pro žáky 2. stupně základních škol s vámi zopakuje slovní druhy. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, pusťte si video, kde je látka vysvětlená a zkuste to znovu.
Tento pracovní list určený pro žáky 1. a 2. stupně základních škol s vámi zopakuje skloňování vlastních jmen. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, pusťte si video, kde je látka vysvětlená a zkuste to znovu.
Tento pracovní list určený pro žáky 1. a 2. stupně základních škol s vámi zopakuje skloňování podstatných jmen. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, pusťte si video, kde je látka vysvětlená a zkuste to znovu.
1. stupeň ZŠ
2. stupeň ZŠ
ČJ a literatura
ČT edu nejsou pouze videa
12 809
videí
720
námětů do výuky
4 356
pracovních listů
1 212
pořadů
69
edukativních her
Každý měsíc
přibývají na ČT edu
desítky nových
materiálů
pro
vaši výuku
Novinky na e-mail
Pošleme vám, co nového se děje ve světě edu. Nová videa, témata, funkce a další.
Novinky posíláme jednou za měsíc. Nebudeme vám posílat žádný spam. Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.