Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Ábécédé s Michalem

#

Stupeň vzdělání

Vybrat

Předměty

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 36

Abeceda: Písmeno J

04:27

Abeceda: Písmeno J

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem J. Učí je, jak se toto tiskací písmeno píše, a uvádí slova začínající tímto písmenem.

Piktogramy

04:27

Piktogramy

Pořad zábavnou formou seznamuje děti s obrázkovým písmem neboli piktogramy. Ukáže a vysvětlí význam následujících piktogramů: šatna, lékař, toaleta, jed nebo smajlík.

Abeceda

04:30

Abeceda

Opakování některých písmen abecedy a hledání slov začínajících danými písmeny.

Abeceda: Písmeno Ž

04:38

Abeceda: Písmeno Ž

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem Ž. Ukazuje, jak se dané tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Abeceda: Písmeno Z

04:32

Abeceda: Písmeno Z

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem Z. Ukazuje, jak se dané tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Abeceda: Písmeno Y

04:28

Abeceda: Písmeno Y

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem Y. Určuje rozdíl mezi písmeny I a Y, a ukazuje, jak se toto tiskací písmeno píše.

Abeceda: Písmeno X

04:24

Abeceda: Písmeno X

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem X. Názorně ukazuje, jak se toto tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Abeceda: Písmeno W

04:33

Abeceda: Písmeno W

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem W. Názorně ukazuje, jak se toto tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Abeceda: Písmeno V

04:29

Abeceda: Písmeno V

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem V. Názorně ukazuje, jak se toto tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Abeceda: Písmeno U

04:42

Abeceda: Písmeno U

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem U. Názorně ukazuje, jak se toto tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Abeceda: Písmeno Ť

04:21

Abeceda: Písmeno Ť

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem Ť. Názorně ukazuje, jak se toto tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Abeceda: Písmeno T

04:39

Abeceda: Písmeno T

Pořad hravou formou seznamuje děti s písmenem T. Názorně ukazuje, jak se toto tiskací písmeno píše, a vyhledává slova tímto písmenem začínající.

Načíst další videa
Probíhá načítání