Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Vybraná kapitola pro:

Zázrak jménem strom a další poklady parků

Příroda nám toho nabízí spoustu po celý rok. My se ale chceme soustředit především na její podzimní nadílku a kromě tipů na tvoření se Šikuly pro vás máme i tipy na zajímavá místa, kam se vydat nejen za těmi nejzajímavějšími stromy, které kdyby mohly, vyprávěly by dějiny. Podzimní přírodu je stejně nejlepší prozkoumávat vlastníma očima a rukama. A pak ji třeba přeměnit na něco, co možná přežije i vás.

Zázrak jménem strom a další poklady parků

Ukážeme vám, že i tak zdánlivě obyčejná věc jako strom, plod, semínko nebo šiška je malým zázrakem a zároveň zdrojem další kreativity. Stačí dobrý nápad a ta správná technika a malá radost je na…

Ukážeme vám, že i tak zdánlivě obyčejná věc jako strom, plod, semínko nebo šiška je malým zázrakem a zároveň zdrojem další kreativity. Stačí dobrý nápad a ta správná technika a malá radost je na světě. Kromě tvoření poskytují stromy také potěchu pro oko a spousty zajímavých příběhů. Představíme vám ty, které se týkají těch nejvýznamnějších, které na našem území máme. Přivítejme spolu podzim s radostí.

Náměty

Probíhá načítání