Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Písničky a říkanky

Rozšiřující materiály:

Délka videa:

Stupeň vzdělání:

Vybrané filtry:

Smazat vše

Řadit podle:

Seřadit podle...

Zobrazuji 1-12 z 15
Časování slovesa BÝT: Byli jsme u moře (A1, A2)
00:50

Časování slovesa BÝT: Byli jsme u moře (A1, A2)

Conjugating the Verb "To Be": I Was at the Seaside (A1, A2) Where were you on Tuesday? Listen to the chant and practice the past simple tense of the verb "to be" and the days of the week. Kde jste byli v úterý? Poslechněte si písničku a procvičte si minulý čas slovesa „být“ a jména dnů v týdnu.

Písnička: Čokoládový dort (A1)
02:40

Písnička: Čokoládový dort (A1)

Song: Chocolate Cake (A1) What is your favourite food? Let's watch, listen and then sing a song about yummy food. Try to add your favourite food to the song. Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo? Podívejte se, poslechněte si a pak zazpívejte písničku o mňam jídlech. Zkuste do ní přidat i to vaše oblíbené.

Písnička: V brazilských džunglích (A1)
02:03

Písnička: V brazilských džunglích (A1)

Song: In the Jungles of Brazil (A1) What kind of animals can you see in the jungle? Listen to the song, learn the words and then sing it as a karaoke. Jaké druhy zvířat můžete vidět v džungli? Poslechněte si písničku, naučte se slova a zazpívejte si ji jako karaoke.

Písnička: Ahoj, ahoj, ahoj (A1, A2)
02:51

Písnička: Ahoj, ahoj, ahoj (A1, A2)

Song: Hello, Hello, Hello (A1, A2) Meet Ali and Nanu and sing with them! Learn how to introduce yourself and sing it as a karaoke. Seznamte se s Alim a Nanu a zazpívejte si s nimi. Naučte se, jak se představit, a zazpívejte to jako karaoke.

Písnička: Kartáčkový autobus (A1)
02:12

Písnička: Kartáčkový autobus (A1)

Song: Brush Bus (A1) Watch and learn a song to help you with your teeth brushing routine. Sing it together as a karaoke. Podívejte se a naučte se písničku, která vám pomůže s rutinním čištěním zubů. Zazpívejte si ji společně jako karaoke.

Písnička: Dělej, co můžeš (A1, A2)
02:13

Písnička: Dělej, co můžeš (A1, A2)

Song: Do Your Best (A1, A2) What can you do to help our planet? Every little thing counts! Learn how you can contribute to protect our environment on a daily basis and sing the song as a karaoke. Co můžete udělat, abyste pomohli naší planetě? Každá maličkost se počítá. Naučte se, jak můžete přispět k ochraně životního prostředí na denní bázi, a zazpívejte si písničku jako karaoke.

Písnička: Představ se (A1)
03:17

Písnička: Představ se (A1)

Song: Bean Bag Hello (A1) Watch and sing an "introduction game" and then play it and sing the song with your class. Podívejte se na zpívanou hru na představování se a pak si ji zahrajte a zazpívejte i ve vaší třídě.

Písnička: Čas na svačinu (A1, A2)
01:50

Písnička: Čas na svačinu (A1, A2)

Song: Snack Time (A1, A2) What do Ali and Nanu like for a snack? And what about you? Practice words for different types of snacks or treats and sing the song as a karaoke. Co mají Ali a Nanu rádi ke svačině? A vy? Procvičte si slova pro různé druhy svačin či pamlsků a zazpívejte si písničku jako karaoke.

Písnička: V mých snech (A1, A2)
02:54

Písnička: V mých snech (A1, A2)

Song: In My Dreams (A1, A2) Do you like dreaming? Who doesn't? Learn a song about dreams, practice the present simple tense and sing it as a karaoke. Sníte rádi? A kdo ne!? Naučte se písničku o snění, procvičte si přítomný čas prostý a zazpívejte si ji jako karaoke.

Jakou barvu vidí Timmy? (A1)
01:28

Jakou barvu vidí Timmy? (A1)

What Colour Can Timmy See: Meet Timmy and his friends. Sing the song What colour can Timmy see? with us and practice the names of colours. Learn to recognize the question What colour?. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Zazpívejte si s námi písničku What colour can Timmy see? a procvičte si názvy barev. Naučte se rozpoznat otázku What colour?.

Písnička: Rolničky, rolničky (A1)
01:04

Písnička: Rolničky, rolničky (A1)

A Song Jingle Bells: Meet Timmy and his friends. Sing the famous Christmas song Jingle Bells with Timmy and his friends. And if you know the words, you can sing it like a karaoke! Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Zanotujte si s Timmym melodii známé vánoční písně Jingle Bells (Rolničky, rolničky). A jestli znáte slova, můžete si na melodii zazpívat karaoke.

Písnička: Kola u autobusu (A1)
01:30

Písnička: Kola u autobusu (A1)

A song The Wheels on the Bus: Meet Timmy and his friends. Learn new words such as bus and seat belt. Timmy goes on a trip with the whole class. Sing with Timmy and his friends the new version of the song The Wheels on the Bus. Seznamte se s Timmym a jeho kamarády. Naučte se nová slova, jako například bus a seat belt. Timmy jede s celou třídou na výlet. Zazpívejte si s Timmym a jeho kamarády novou verzi písně The Wheels on the Bus (Kola u autobusu).

Probíhá načítání