Největší portál vzdělávacích videí v ČR
menu

Než přijede záchranka

Stupeň vzdělání

Vybrat

Předměty

Vybrat

Délka videa

nerozhoduje do 5 minut do 10 minut do 15 minut do 30 minut do 45 minut nad 45 minut

Našli jsme pro vás videí: 13

První pomoc nejen při autonehodě

14:17

První pomoc nejen při autonehodě

Pořad ukazuje laickou první pomoc nejen při dopravní nehodě. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc a zaopatření zraněného s různými zraněními až do příjezdu sanitky.

Prvni pomoc: Masáž srdce

14:26

Prvni pomoc: Masáž srdce

Pořad ukazuje laickou první pomoc nejen při dopravní nehodě, kdy došlo ke zranění, které je provázeno bezvědomím poraněného, který navíc nedýchá. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc a zaopatření zraněného až do příjezdu sanitky.

Hromadná dopravní nehoda

13:49

Hromadná dopravní nehoda

Pořad ukazuje laickou první pomoc nejen při hromadné dopravní nehodě, kdy došlo k různým druhům zranění. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes zabezpečení místa nehody, první pomoc a zaopatření zraněných až do příjezdu sanitky a dalších záchranných sborů.

Smrtelné zranění při autonehodě

13:59

Smrtelné zranění při autonehodě

Pořad ukazuje laickou první pomoc při dopravní nehodě, kdy došlo ke smrtelnému zranění nebo amputačnímu zranění. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc a zaopatření zraněného až do příjezdu sanitky.

Popáleniny

14:14

Popáleniny

Pořad ukazuje laickou první pomoc při dopravní nehodě spojené s popálením a také, jak začít hasit hořící vozidlo. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc a zaopatření zraněného až do příjezdu sanitky.

Manipulace se zraněným

14:28

Manipulace se zraněným

Pořad ukazuje laickou první pomoc při dopravní nehodě, kdy došlo ke zranění, u něhož je potřeba manipulovat se zraněným. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc a zaopatření zraněného až do příjezdu sanitky.

Vyproštění zraněného

14:05

Vyproštění zraněného

Pořad ukazuje laickou první pomoc zraněnému zaklíněnému ve vozidle. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc, vyproštění a zaopatření zraněného až do příjezdu sanitky.

Cizí těleso v těle, pneumotorax

13:40

Cizí těleso v těle, pneumotorax

Pořad ukazuje laickou první pomoc při dopravní nehodě, kdy došlo ke zranění, které je způsobeno cizím tělesem v těle a je provázeno velkou ztrátou krve nebo pneumotoraxem. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc a zaopatření zraněného až do příjezdu sanitky.

Skrytá poranění

14:09

Skrytá poranění

Pořad ukazuje laickou první pomoc při dopravní nehodě, kdy došlo ke zranění, které je provázeno velkou ztrátou krve. Názorně je zde předveden celý postup od zavolání záchranné služby přes první pomoc a zaopatření zraněného až do příjezdu sanitky.

Tepenné krvácení

13:59

Tepenné krvácení

Pořad ukazuje, jak se zachovat, jsme-li svědky dopravní nehody, kdy došlo ke zranění se silným tepenným krvácením. Jsou zde velmi názorně ukázány všechny postupné kroky první pomoci od objevení dopravní nehody až po příjezd záchranné služby.

Resuscitace dítěte

14:03

Resuscitace dítěte

Pořad ukazuje, jak se zachovat, jsme-li svědky dopravní nehody se zraněným dítětem a jak dítě správně resuscitovat. Jsou zde velmi názorně ukázány všechny kroky první pomoci od objevení dopravní nehody až po příjezd záchranné služby.

Život ve tvých rukou

13:54

Život ve tvých rukou

Pořad ukazuje, jak se zachovat, jsme-li svědky kolapsového stavu. Je zde ukázán postup resuscitace, masáže srdce, umělého dýchání i zavolání záchranné služby.

Načíst další videa
Probíhá načítání