Angličtina s Broňou

Slyšeli jste už o Broňovi, nadšeném učiteli angličtiny z Brna? Pokud ne, je na čase se s ním seznámit, obzvlášť, jestli vás čeká maturitní či jiná zkouška. Upozorní vás totiž na chyby, které nejčastěji dělají jeho studenti v praxi. Ať už jde o předložky, idiomy nebo slova, která mají v angličtině lehce posunutý význam. Víte třeba, jak říct, že je vám někdo sympatický nebo jak se řekne fotbalový dres?

Angličtina s Broňou

Broňa nám vysvětlí, jak u zkoušky předvést svou skutečnou jazykovou úroveň, čemu se raději vyhnout a co vás určitě čeká a nemine u písemných i ústních testů. No, a protože štěstí přeje připraveným, můžeme videa, která točí na základě svých bohatých zkušeností s učením jazyka, jen doporučit. Cílem Broňova snažení je to, aby se lidé do angličtiny zamilovali. A co všechno pro to musíme udělat? To probereme také. 

Videa k námětu

Okruhy

Čeká vás maturita? Ať už se chystáte na didaktický test z matematiky, češtiny nebo angličtiny a nebo na ústní zkoušky, s námi to dáte! Připravili jsme pro vás ukázky z didakťáků z předchozích let,…

ČJ a literatura · Matematika · Anglický jazyk
232 248

ČT edu nejsou pouze videa

1 137

pořadů

Každý měsíc
přibývají na ČT edu
desítky nových
materiálů
pro
vaši výuku

Probíhá načítání